ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Davetlerde, toplantılarda, konferanslarda, kongrelerde, ektinliklerde, organizasyonlarda, özel gün ve gecelerde, tatilde, iş gezilerinde kısacası ihtiyacınız olan her yerde Şoförlü Araç Kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bizi bu hizmette ayrıcalıklı kılan 15 yıla varan deneyimimizdir. Misafirlerimizle aynı dili konuşabilmek, onları anlayabilmek, can ve mal güvenliğini gözetmek önem verdiğimiz başlıklar oldu.

Şoförlerimizi tüm bölgeye hakim kılarak; Tatilde, işte yapacağınız ziyaretlerde, çalışmalarınızda kıymetli olan zamanınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağladık. Artık programınızın dolu dolu keyfine varabilirsiniz. Sizler bunları yaparken şoförünüz sizi bulunduğunuz yerde aracınızla hazır bekliyor olacaktır.

İster tekil, ister kalabalık aileler veya çalışma arkadaşlarınız, gruplarınız, misafirleriniz olsun her türde koltuk kapasiteli ekonomik binek, lüks binek, minibüs, VIP donanımlı araçları bizlerden şoförlü olarak temin edebilirsiniz. Evet, kendimize bu konuda güveniyoruz. Bir sefer değil her sefer düşüncesini edinerek müşterilerimizin bize olan güvenini sürdürülebilir kıldık. Daha fazla bilgi arzu ediyorsanız lütfen iletişime geçiniz.